Jak przygotować się na pracę przyszłości? Nowy WEBEX


Czas trwania: około 45 minut

O CZYM JEST TO WYDARZENIE

Cisco Webex to kompletny zestaw narzędzi do efektywnej komunikacji – zarówno wewnątrz organizacji jak i poza nią.

 

Systemy służące do komunikacji i współpracy z każdym dniem zyskują na znaczeniu – zarówno w życiu prywatnym i jak i zawodowym. Trendy takie jak praca zdalna czy kooperacja pomiędzy oddziałami zlokalizowanymi setki kilometrów od siebie powodowały, że w przeciągu ostatniej dekady popyt na narzędzia do efektywnej komunikacji bezustannie rósł. Zdarzenia z ostatniego roku, pandemia Covid-19, unaoczniły jedynie, że korzystanie z narzędzi pozwalających na bezproblemowy przepływ danych i informacji jest w dzisiejszych czasach nie tyle luksusem co raczej koniecznością. Kwestie sprawnej komunikacji przestały decydować jedynie o wygodzie członków danej organizacji lub nawet o zachowaniu przewagi konkurencyjnej. Stały się absolutnym filarem przetrwania firm i zachowania miejsc pracy milionów ludzi na całym świecie.

 

Cisco Webex odpowiada na potrzeby i problemy z jakimi boryka się obecnie wiele organizacji i przedsiębiorstw. Dzięki szerokiemu wachlarzowi bardzo udanych produktów i profesjonalnych usług w sposób trwały i zdecydowany podnosi jakość komunikacji. Dedykowane terminale takie jak Webex Desk Hub czy Webex Desk Camera pozwalają na sprawną i szybką implementację systemów Webex, niezależnie od pozostałej części infrastruktury IT. Udoskonalane latami komunikatory i narzędzia zostały w ostatnim czasie uzupełnione o rewolucyjne funkcje, takie jak rozpoznawanie gestów, redukcja szumów tła itp. Implementacja tego typu rozwiązań możliwa była dzięki zastosowaniu specjalistycznych algorytmów, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

 

Cisco Webex to nie tylko rozwiązania, pozwalające na sprawne funkcjonowanie organizacji w chwili obecnej. To również szereg rozwiązań, które w przeciągu najbliższej dekady przedefiniują znaczenie nowoczesnego biura, np. dzięki systemom takim jak Webex Room Navigator. Używanie narzędzi, których sposób funkcjonowania jeszcze niedawno kojarzony był z filmami z gatunku science-fiction, stanie się codziennością w każdej organizacji.

 

Niezależnie od Twojego obecnego stanowiska oraz sposobu i stylu pracy – serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie, które zorganizowaliśmy wraz z firmą Cisco.

 

Przygotuj się na pracę przyszłości już dziś!

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z nami ekspert w zakresie technologii komunikacyjnych i projektowania hybrydowych miejsc pracy. Poza tym, przygotowaliśmy specjalny bonus dla wszystkich uczestników spotkania. Do zobaczenia!

 

Po webinarze będziesz wiedział:

- jak będzie wyglądało typowe miejsce pracy w niedalekiej przyszłości;

- co wyróżnia Webex spośród innych rozwiązań dostępnych na rynku;

- jak wykorzystanie sztucznej inteligencji pomaga w efektywnej komunikacji.

 

Ten webinar jest dla:

- szefów organizacji osobiście odpowiedzialnych za przepływ informacji i komunikację;

- kierowników, menedżerów i specjalistów z zakresu rozwiązań komunikacyjnych;

- wszystkich osób chcący przygotować się na nadchodzące zmiany w stylu i sposobie pracy.